Ланч-тайм

Ситуация в зоне АТО и скандал на Евровидении

АТО

Повідомлення зі штабу АТО: російсько-окупаційні війська порушують режим «Тиші». Як йдеться в повідомленні,  російсько-окупаційні війська, застосовуючи переважно стрілецьку зброю, 10 разів порушили режим «Тиші», незважаючи на досягнуті домовленості тристоронньої контактної групи від 29 березня щодо припинення вогню з 00.00 1 квітня вздовж усієї лінії розмежування. 

ПДВ

Створення і запуск єдиного автоматичного реєстру відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) розширить можливості боротьби з корупцією та підвищить довіру бізнесу і громадськості до дій влади. Про це заявив президент України Петро Порошенко.  Він додав, що зупинити маніпуляції з відшкодуванням податку на додану вартість можливе лише тоді, коли Державна фіскальна служба разом з Міністерством фінансів, завдяки прозорого механізму, отримає право зупиняти підозрілі операції по поверненню ПДВ.

Євробачення

Європейський мовний союз напередодні підтвердив справжність листа глави союзу Інгрід Дельтенре прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману, передає DW. У цьому документі Дельтенре попередила Гройсмана, що Україну можуть виключити з майбутніх змагань, якщо українська влада не дозволить в'їхати в країну російській учасниці конкурсу Юлії Самойлової.   

Гости программы и спикеры:
Алексей Плотников
Заместитель председателя партии "Социалисты", заслуженный экономист Украины, народный депутат V-VI созывов, профессор, д.э.н.

Поделиться:
Читать все
Читать все