"Постфактум"

Политические итоги недели

Говорим о самых ярких событиях недели. В частности, о национализации Приватбанка, утверждении госбюджета на 2017 год, ситуации на Светлодарской дуге, е-декларациях чиновников и многом другом. 

Підсумок антикорупційної політики за рік

Олександра Устинова:

"Е-декларації - це міні-революція, яка сталася після Майдану, коли вперше було оприлюднено реальні статки наших держслужбовців і нардепів. До цього всі розуміли, що це багаті люди, але уява середньостатистичного українця не могла сягати таких меж. Тепер, коли люди насправді побачили наскільки у нас клептократичне суспільство, я думаю, що це все ж таки вплине і на подальші вибори в Україні, і на поведінку людей.

В цій країні Конституційний Суд контролюється президентом. Більшість людей там зараз пропризедентські, і назначаються теж президентом. 

Нам потрібно залишати ті мінімальні заробітні плати, які були, і ті пороги декларування, які виставлялися чиновникам на початку. Поясню, що підвищувати зарплату потрібно, але - зберігати пороги декларування. Тобто потрібно зафіксувати їх на тих порогах, які були, коли люди почали декларувати, коли перші чиновники подавали свої декларації".

Дербюджет на 2017 рік

Олег Осуховський: 

"Очевидно, що будується поліцейська держава, щоб на мирній Україні, напевно, заспокоювати якійсь митинги. Я не знаю, що собі влада думає. Я вважаю, що більшість коштів повинно йти на оборонний сектор, тим більше у нас зараз війна, і українців більше хвилює війна".

Ігор Мосійчук:

"Бюджет демонструє наявність проблеми. Проблема в тому, що вище керівництво держави не може усвідомити, що ми повинні орієнтуватися виключно на власні національні інтереси, виключно на інтереси української економіки, а не на сусідів зі сходу, заходу, не важливо звідки".

Гости программы и спикеры:
Александра Устинова
Член правления Центра противодействия коррупции
Олег Осуховский
Народный депутат
Игорь Мосийчук
Народный депутат, Радикальная партия Олега Ляшко
Какое самое яркое событие недели?
  • Национализация Приватбанка
    42%
  • Утверждение госбюджета на 2017 год
    11%
  • Бои на Светлодарской дуге
    47%

Поделиться:
Читать все
Читать все