СЛУШАЙТЕ РАДИО «ВЕСТИ» ГДЕ УДОБНО И КОГДА УГОДНО!

"Точка зрения"

Олег Рибачук: "В Україні люди цілком можуть займати високі посади, маючи серйозні психічні проблеми"

В рубрике "Цитаты недели с Андреем Блиновым" обсуждаем самые громкие события этой недели. Говорим об отставке Зураба Аласании, скандале с Дмитрием Добкиным, электронном декларировании и многом другом. 

Олег Рибачук:

Чи можливо у Верховній Раді працювати без особливих стимуляторів.

"Звичайно можливо, але це можливо для тих людей, для яких процес, котрий відбувається в Верховній Раді, професійно цікавий. Але якщо ти попадаєш з якимось минулим бекграундом в Верховну Раду, тоді ти відверто не розумієш, що ти там робиш. І таких депутатів зараз дуже багато.

Цілком нормально випити води у будь-якому парламенті і це не виникає таких проблем з мімікою. Це питання насправді глобальне та серйозне, взагалі в Україні після отримання незалежності взагалі відсутня медична система безпеки, яка б гарантувала громадянам те, що політики, які отримують певну владу, психічно здорові. Люди в Україні цілком можуть займати високі посади, маючи серйозні психічні проблеми".

Про заяву Порошенка щодо е-декларування.

"Президент починає змагатися з Юлією Тимошенко. Він робить дуже солодку для українського супільства заяву, не даючи відповіді на те, як власне тепер потрібно діяти".

Гости программы и спикеры:
Олег Рыбачук
Экс-вице-премьер, экс-глава Секретариата президента, Глава организации "Центр.ua"

Поделиться:
Читать все
Читать все