"Точка зрения"

Александр Мусиенко: "Не до "Рошена" и даже не до Порошенко будет Трампу в первую очередь"

Итоговая программа с Андреем Блиновым.

Сегодня ключевые цитаты недели в исполнении Пашинского и Обамы, Казакова и Лагард, Ревы и Трампа поясняет политолог, руководитель Центра военно-правовых исследований Александр Мусиенко. 

Олександр Мусієнко:

"Зважаючи на ті обставини (причини, які озвучила представниця "Рошен", - ред), агресію з боку РФ, і на війну, то все-таки політичні причини мали бути першочерговими (представниця фабрики поставила економічні на перше місце, - ред). Сама фабрика нікуди не дівається. Враховуючи арешт, про який говорять, цей актив продати буде неможливо або дуже складно. Тому все-таки економічні показники і зіграли свою роль. Це буде подано як досягнення і виконання обіцянки президента. Я не думаю, що це пов’язано з інаугурацією Трампа, це збіг. Давайте говорити чесно - не до "Рошену" і навіть не до Порошенко буде Трампу в першу чергу".

"Обама зробив дуже рішучі речі останні місяці свого президенства. Я маю на увазі висилка американських дипломатів і закриття двох російських представництв у США. Можливо це виглядало як помста або відповідь на агресію, є багато версій".

Гости программы и спикеры:
Александр Мусиенко
Руководитель Центра военно-правовых исследований
Александр Колодий
Политический советник

Поделиться:
Читать все
Читать все