"Точка зрения"

Юрій Ліснічий: "Україна зараз є країною, через яку у Європи проблеми"

Говорим о работе правоохранительных органов и прокуратуры. В частности, о кадровых перестановках в СБУ, Укрзализныце и других структурах. 

Юрий Лесничий:

"СБУ - одна з найзакритіших структур. Вона навіть декларації не публікує. Суспільство з цим погодилось. При тому знаходяться у виключній компітенції всі призначення президента України. З одного боку, кадрова робота і зміни кадрового складу президент робить як правило блочно. Я так розумію, назріває певна необхідність змінити блок завдань по СБУ. Можливо іде певна ротація тих, хто найкраще справляються.

Те, що президент змінив керівника контррозвідки в цій ситуації внутрішньополітичній, коли ми очікуємо надзвичайно анонсовані масові акції. При тому, що в той самий день, коли відбувається призначення, один з керівників виходить і робить заяву про те, що ці масові заходи можуть бути інспіровані фактично ворогом. Ось такий підхід до змін керівників контрозвідки свідчить про те, що президент особисто тримає на пульсі всі ці ньюанси. Якщо інформування про ці заходи відбуваються ледь не в переддень цих подій.

Україна зараз є країною, через яку у Європи проблеми санкційні (через події в нашій країні, інспіровані сусідом, який не згоден з геополітичним розлученням)".

Гости программы и спикеры:
Юрий Лесничий
Директор Института анализа и прогнозирования

Поделиться:
Читать все
Читать все