"Точка зрения"

Андрій Столярчук: "Наша збірна зараз намагається грати у футбол, а не мучається на футбольному полі"

Говорим о том, что волнует миллионы, о достижениях, неудачах на спортивной арене. О персонах, которые определяют наше видение и помогают объективному освещению всех спортивных событий.

Андрій Столярчук:

"Найголовнішою причиною невдалого виступу нашої команди на Чемпіонаті Європи стала відсутність авторитету в очах футболістів щодо постаті головного тренера. Між ними не було хорошого коннекту. Не було авторитаризму в очах футболістів. вони не могли виконати ті тактичні плани, які планувалися. І самі тактичні плани викликали здивування".

"Мені подобається, що змінилось обличчя збірної України. Це в же не та команда, яка вдома сидить з трьома опорними півзахисниками, грає проти умовно Фінляндії, Кіпру тощо. Ця команда намагається грати у футбол, а не мучається на футбольному полі. Я думаю, що Андрію Шевченко не вистачає мудрості не лізти туди, де він поки що немає досвіду. У нього є дуже хороший підбір тренерів, які поруч із ним. Шевченко поки що там тренер-мотиватор. Людина, які не впливає поки що на процес підготовки до матчу, а є вершиною цього айсбергу, медійною особою тренерського штабу. Але чорнову роботу виконують його помічники".

Гости программы и спикеры:
Андрей Столярчук
Футбольный комментатор

Поделиться:
Читать все
Читать все