СЛУШАЙТЕ РАДИО «ВЕСТИ» ГДЕ УДОБНО И КОГДА УГОДНО!

Шоу Вересня

Лицензия Радио Вести и "одиозный Мыкола Вересень"

Радио Вести и "одиозный Мыкола Вересень"

Говорим о ситуации вокруг лицензии Радио Вести, Мыкола Вересень комментирует. Принимаем звонки слушателей. 

Мыкола Вересень:

"Виявилося, що на радіостанції працюють переважно непрофесіонали. Ця профспілка непрофесіоналів, очолювана таким одним одіозним Миколою Вереснем. Велику кількість часу на засіданні Нацради було присвячено моїй скромній особі і моєму непрофесіоналізму. Як ви здогадуєтесь, я єдина людина на всю країну, яка завжди говорить російською мовою і за всіх умов, ніколи не переходить на українську. Такий прихований ворог.

Це до питання, коли журналісти (речь о Герасим'юк, - ред.) раптом стають чиновниками, і забувають, що були журналістами. Бо дуже поважну роль зіграла Ольга Герасим'юк, як мені повідомили в Телекритиці. Саме вона натякала, а інколи й прямо казала, що тут працюють непрофесіонали. І цих професіоналів, безперечно, очолює Микола Вересень.

Пам'ятаю, були часи, коли ми були колегами, але тепер ми чиновники. І тепер ми ці 0,78% - це ж зрада! Навіть слово "вата" більш підходяще в даному випадку.  Пан Артеменко теж журналіст, не по коліжанські, а по чиновницькі ми тепер себе поводим.

У нас є три ліцензії, Київ, Харків і Дніпро. А ще цікаво, що в дивний спосіб нема порушень щодо Києва, Дніпра, а ось ці 78 сотих - це в Харкові. І ми тут сиділи і три години думали - як це так, говоримо одне й те саме, сигнал до Києва і Дніпра доходить в одному вигляді, а до Харкова - абсолютно іншим варіантом. Там десь втрачається 0,78 цих відсотків. Чудеса. Це ж мабуть я зараз російською мовою сказав? А треба казати "дива". Ось так поступово і зрада! Так підступно атакує мовний простір України. Бо замість того, щоб сказати "дива", цей Вересень каже "чудеса".

Напомним, за несоответствие объему ведения программ на украинском языке в эфире всего на 0,78% Радио Вести вменен штраф в размере почти 40 тысяч гривен В условиях 16-часового прямоэфирного вещания радиостанции разговорного формата указанные 0,8% относились к диалогу ведущего Мыколы Вересня с русскоязычным слушателем. Корректный комментарий генерального продюсера Радио Вести Виталия Докаленко о том, что ведущий перешел на язык собеседника, руководствуясь правилом хорошего тона, стал поводом для обвинения коллектива радиостанции "в непрофессионализме" со стороны члена Нацсовета Ольги Герасимюк.


Поделиться:
Читать все
Читать все