СЛУШАЙТЕ РАДИО «ВЕСТИ» ГДЕ УДОБНО И КОГДА УГОДНО!

Тема дня

Генадій Зубко: "Хочу заспокоїти українців. Україна на 100 відсотків готова до опалювального сезону"

Говоримо про енергозбереження та децентралізацію.

Генадій Зубко:

"Я хочу почати з того і сказати, аби українці заспокоїлись. Останнім часом дуже багато залякувань з приводу холодної зими, низьких температур, великого снігу, готовності до опалювального сезону...Ми технічно на 100 відсотків готові до опалювального сезону".

"Сьогодні нам потрібно було прийняти рішення, які б дозволяли місцевому самоврядуванню починати опалювальний сезон з моменту, коли температура протягом декількох днів буде нижче 8 градусів. Сьогодні ми прийняли таке рішення".

"В цьому році виділено 800 млн гривен і вони спрямовані на програму теплих кредитів. Дуже важливо, аби ОСББ чи власники мали можливості не тільки встановити лічильники, а й зі встановленням індивідуального теплового пункту почали управляти цією енергією".

"Субсидії - це дотації бідності, а не захід для економії або змін в державі. Кожний процес, який додає енергоефективності, це не тільки збереження коштів українських громадян, але й боротьба за енергонезалежність країни, яка 25 років була на газовій голці".

"Кошти, які сьогодні є у місцевому самоврядуванні, це ті кошти, які не забираються в Київ, а потім втрачаються чи повертаються через корупційні складові. Нам важливо, що ці кошти залишаються там одразу. Відповідні повноваження є сьогодні у місцевого самоврядування".

Читайте полную расшифровку интервью Геннадій Зубко: "Субсидії - це дотації бідності, а не захід для економії або змін в державі"

Гости программы и спикеры:
Геннадий Зубко
Вице-премьер-министр, министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины
Что нужно для энергосбережения: выдавать субсидии или устанавливать счетчики / котлы?
  • Давать субсидии
    3%
  • Ставить счетчики и котлы
    97%

Поделиться:
Читать все
Читать все