Тема дня

Александр Палий и Сергей Гайдай о реформах экономики

Говорим о реформах экономики. 

Сергій Гайдай:

"Дерегуляція робиться дуже швидко. Приходить людина з політичною волею і каже - цієї інституції не буде. І на другий день все зробиться, знакає той сами бюрократ, який їз тебе брав хабаря за те, щоб тади тобі будь-який дозвіл. А у нас вже третій рік іде, і тільки зараз ми починаємо щось робити. Це імітація. Так, на жаль, виглядає імітація. Я би хотів, щоб Евросоюз жив поруч знами і побачив, як тут жити.  

Вся державна бюрократія не мала на меті реальних змін. Бо система за 25 років була дуже зручна для них. Є прошарок людей, який прийшов з Майдану, але він маленький".

Олександр Палій:

"Це нормально, те, що громадянське суспільство тисне, воно не повинно засинати. Для того, щоб жити, треба бути постійно пильнинми. Нам треба всім виховувати, щоб у нас було загальнонаціональне лоббі. Щоб ми не ділился всередині країни, що влада наш ворог. Нам треба розуміти, що це наша фукнція. Треба розуміти, що влада, яку ми зараз обрали - це всього навсього наша функція. Ми поважаємо свою функцію. Завтра поміняємо, коли прийде час".

Гости программы и спикеры:
Александр Палий
Политолог
Сергей Гайдай
Политтехнолог, директор по стратегическому планированию агентства Гайдай.Ком

Поделиться:
Читать все
Читать все