СЛУШАЙТЕ РАДИО «ВЕСТИ» ГДЕ УДОБНО И КОГДА УГОДНО!

"ВардаСпорт"

Сергей Савелий: "В 90-е мы были популярными в спортивных кругах и 100$ удалось вернуть!"

Говорим об Олимпиаде в Рио де Жанейро, опыте комментирования Олимпиады на протяжении нескольких лет  Сергеем, о сборной Украины в Рио и украинском спорте в целом.

Сергій Савелій:

Модель держаного розвитку культури спорту для України.

реба бути однозначно не просто спортивним журналістом, а дослідником цієї теми. Треба знайти можливість повернути дітей у спортивні школи. Требі, щоб вони там займалися не за грощі батьків, а за грощі держави, як це було раніше. Звичайно батьки можусь десь допомогти...

Якби ми не хотіли - все в житті починається з малого. Із тих дитячих, юнацьких спортивних шкіл, з того справжньго юнацькгого запалу, колективізму, дружби. Це буде розвивати спорт. Треба відновити закон про меценатство".

История со 100 долларами в 90-х годах.

"Нам треба було поміняти 100 доларів. Це сталося з моїм товаришем. Були 90 рокі. Йому треба було терміново їх поміняти. Тоді працювали так – один бере, а інший цікавиться – а скільки. Набивають ціну. Потім мені розповіли, що таким чином працювали «на лоха». Казали – «потім цю купюру вдалося повернути, а Саня работав на лоха». Виходить, мого товарища мали за лоха. Але завдяки тому, що ми були популярні в спортивних колах, можливо не ті, але 100 доларів вдалося повернути". 

Гости программы и спикеры:
Сергей Савелий
Спортивный журналист и комментатор

Поделиться:
Читать все
Читать все