СЛУШАЙТЕ РАДИО «ВЕСТИ» ГДЕ УДОБНО И КОГДА УГОДНО!

Праздничный эфир

Гендиректор украинского народного хора им. Веревки Зеновий Коринец: "Мы сделали маленькую эволюцию"

Праздничный эфир с Константином Дорошенко посвящен вечноживому бренду отечественной культуры - Национальному заслуженному академическому народному хору Украины имени Г. Г. Веревки.

Зеновий Коринец, генеральный директор и художественный руководитель легендарного коллектива, расскажет о его проектах, планах и чаяниях. А слушатели смогут выиграть билеты на грандиозный праздничный концерт "Рождество идет по свету".

Зеновій Корінець:

"Ми виступали на Донбасі. Український солдат має бути мотивований. Не тільки матеріально, а й ідеологічно. Якщо в нього не лежить, що країну треба захистити будь-якими способами, то це не солдат. 

Ми зробили маленьку еволюцію. І в хореграфії, і в сценографії. Я не сторонник, щоб це було музейфіковано. Програма змінена. Всі танці оновлено. Ми створили 9 новітніх танцювальних композицій. Ми запрошували на кожну постановку окремого постановника". 

ПОЛНАЯ РАСШИФРОВКА Зеновій Корінець: "Ми зараз зобов’язані створювати такі українські патріотичні пісні, які будуть підтримувати нашого солдата і нас всіх" 

Гости программы и спикеры:
Зеновий Коринец
Генеральный директор и художественный руководитель Национального заслуженного академического народного хора Украины имени Веревки

Поделиться:
Читать все
Читать все