СЛУШАЙТЕ РАДИО «ВЕСТИ» ГДЕ УДОБНО И КОГДА УГОДНО!
стенограмма

"Мені регулярно дзвонять друзі із Запоріжжя, і розказують що точно знають що цієї ночі їх захоплять"

"Точка зрения"Мага: "Наши люди ненавидят любую власть"

Стенограмма эфира на Радио Вести

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Добрый вечер. Шестнадцать часов и три минуты в украинской столице. Меня зовут Юлия Литвиненко и в рамках проекта "Точка зрения" я с огромным удовольствием буду в прямом эфире общаться с замечательным человеком. Петр Мага наш гость сегодня, телеведущий, комментатор, заслуженный артист Украины. Здравствуйте.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Добрий день.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Все точно?

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Да, все точно.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Конечно у нас есть всегда темы для разговоров, но сегодня грустных тем к сожалению больше, чем каких-то радостных и оптимистичных. Для тех кто не смотрит телевизор, я скажу, что Петр Мага является со-ведущим Савика Шустера.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Так.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: По сути ответственный за Украину на этом шоу я бы сказала Петр. И насколько мне известно, Каха Бендукидзе сегодня должен был давать интервью в вечернем формате этого шоу. Это грустно, и грустно вдвойне, потому что я была на одной из киевских встреч здесь с Кахой Бендукидзе, и эта одна встреча стоила десяти подобных с какими-либо экспертами и прочими мудрецами, потому что за те час или полтора, за эти несколько минут на самом деле этого общения я понимала, что это столько мудрости и доброты излучал этот человек, что его уход - это огромная потеря для всех нас и это будет очень грустный эфир. О чем будете говорить вы?

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Наскільки я знаю, на початку програми, я не хочу здавати все що у нас сьогодні буде.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Так.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Але на початку програми у нас будуть представники грузинської еліти. Каха Бендукідзе - ходяча мудрість така людська, світла, добра людина. Напевно Богу знадобилось, там взагалі цей рік, мені хочеться щоб він закінчився дуже швидко. Знаєте, як в мене молодша донька каже, що дуже любить новий рік, тому що народжується нове і хочеться щоб старе забулося. Цей рік такого паскудства наробив в нашій країні, нашому футболу. Коли я дивлюся підряд, як один за одним пішли футболісти, і сьогодні поховали Віктора Серебряникова. Я місяць тому поховав батька, знаєте навіть дерева не хотіли плодити в цьому році. Я не знаю, що це таке. Війна - окрема штука. Яка к чортовій матері АТО? Війна, натуральна війна з гробами, загиблими дітьми. Раніше коли починалось все на Майдані, ми знали що загинув хлопець на прізвище Нігоян. Ми знали що загинув хлопець з Білорусії, ми знали перших трьох, далі пішли сотні. Зараз дивишся новини, сьогодні вночі загинуло чотири військовослужбовці, і думаєш: "Слава Богу, тільки чотири". Потім думаєш: "Що значить тільки?".

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Чотири, так

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Це в чотири сім’ї прийшло горе. Якщо подивитися навколо, люди ніби радіють, посміхаються, але ви подивіться, тривога і депресія - це дві речі, які захопили зараз країну такими лещатами, не хочеться ні жартувати, нічого. Тому всякі гумористичні шоу, все воно іде настільки врозріз із тим, що відбувається в Україні.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Так. І просто так трапилось, що не ми розпочали цю війну, і не в нас причина. Але зараз ми маємо поставити під удар людей, які за цей час стали нам друзями, колегами. Я маю на увазі Савіка Шустера, який напевно через протистояння між Україною і Росією може позбутися роботи в Україні. 

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Я слухаю ці все заяви, що ми першого січня не продовжимо з Шустером контракт, і на с не цікавить куди він піде. В мене просто якесь парадоксальне відчуття. Я щось не помітив з того моменту як відбулися зміни в національному телебаченні, там з’явилось десять-дванадцять рейтингових ток, без шоу, їм не подобається шоу. Вибачте, хороша поговірка є у братів наших воюючих: "Нечего на зеркало пенять, коли рожа кривая". Давайте заборонимо у нас всіх, перестанемо розповідати про те що вони роблять. Подивіться на повторні вибори, не так же давно були інші, куди поскочувались політсили, які були феноменальними сенсаціями на той момент? Де вони всі? Люди ідуть і вибирають. Україна весь час наступає на одні й ті самі граблі. То там, то там ми дізнаємось, що люди беруть по двісті-триста гривень за голос. По п’ятьсот, і все одно стрункими рядами йдуть і голосують так як їм кажуть. Добре, зробіть таке ток-шоу політичне, де би приходили симпатичні, усміхнені, консолідовані політики, казали б: "Здрастуйте панове, як у вас справи? Будемо рятувати Україну? Не будемо брати хабарі? Будемо діяти тільки в інтересах нашої великої держави". Не буде такого. Вони сварились, сваряться, і будуть сваритись. Я ні разу не чув від Шустера фразу: "Бокс, господа". Вони приходять і поливають один одного брудом. Він навпаки модерує. Мені хотілось би, щоб ця країна жила трошечки нудно, щоб її не цікавило, хто в нас керує міліцією, безпекою, хто прем’єр-міністр. Тому що як би не мінялась ситуація в країні, а Юля Літвіненко завжди звезда.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Так, не я заметьте это сказала. Мы вернемся в нашу студию.
Я нагадаю що сьогодні висловлює свою точку зору Петро Мага, відомий телеведучий, коментатор, співведучий в ток-шоу Савіка Шустера.
"Чому вас так мало в ефірі? Раніше вам надавали більше часу?", - питає слухач вас.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Тому що можливо раніше були предачі більш вольяжні. 

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Так.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Зараз приходить дуже багато гостей, ситуація дуже тривожна. Вони хочуть максимально висловитись з приводу всього, що відбувається і я вкидаю хіба що тільки те, що надзвичайно тривожне. Іноді пишуть із окупованих територій, з Донецька, з Луганська. В оці моменти просто серце кровєю обливається. Коли починають писати люди в розпачі, а что делать нам? Мы проукраински настроены. Мені одна сім’я писала, що вони навіть не можуть спустись у бомбосховище, тому що всі знали що вони проти ДНР. І вони кажуть: "Вас там бомбят ваши, вот и идите наверх". Я не розумію як за рік могла так змінитись країна. Значить це все не один рік назрівало. Я їм кажу: "Хлопці, скажіть мені будь-ласка, укри, укропи пришли и все таке... Коли-небудь у вас була українська влада, коли-небудь у вас була не своя влада?" - мовчать. Забороняли вам російську мову? Нє, не забороняли, а все одно нам було погано. От пояснити щось вони не можуть. З іншого боку, коли їм весь час говорили, во-первых - вы нас кормите, що є абсолютною неправдою. Мы вас кормим - це вселено в кожну голову, и бандеры идут. Вони постійно по тєлєку отримували якесь підтвердження, що бандери йдуть, то за галстук якогось прокурора потаскають, то керівника телебачення поб’ють у кабінеті. В мене питання зараз до тих, хто це робив і тим самим зіграв на руку противнику.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: І продовжують це робити. Така новина з’явилась: "Ярош і Береза не підуть у коаліцію. Хочуть свою групу". Так що, там де два українця, там три гетьмани.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Я не знаю... Я іноді думаю, що Україна взагалі не здатна до державоутворення, тому що наші люди абсолютно ненавидять будь-яку владу. Будь-яку. Якщо вони голосували за когось іншого, вони все одно залишаються при думці... От як в штатах? Добрий день, я сенатор такий то, сьогодні я програв вибори, вітаю нашого президента, Барака Обаму з тим, що він став нашим президентом. Все війна закінчилась. У нас все одно будуть продовжувати ненавидіти, у нас будуть ненавидіти успішних людей. Мені пояснювали, величезна різниця між штатами і нами в чому? Якщо стоїть голий пустир, біля якогось невеличкого села, туди приїжджає багата людина, викупає землю, починає будуватись. Люди навколо тішаться, тому що зразу капіталізація тих ділянок зростає. Там вже з’явилась хата, значить там можна жити, значить інші багаті люди цікавляться тією землею, де живе ця людина. У нас приходить багата людина, купує в селі ділянку і всі навколо починають її люто ненавидіти. 

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: У нас просто знають природу тих коштів, за які будується.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: А іноді не знають. І не знають як цій людині це далося, і скільки вона пропахала в своєму житті. Є дуже багато людей які свої гроші заробили чесно.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Є таке питання стосовно репліки щодо шоу Савіка Шустера, яке напевне зникне з українського ефіру.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Сподіваюсь що ні.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Але так анонсується його зникнення. Навіть виникає питання, чи не є це додатковою піар-компанією.
"Почему Мага нервничает? Если шоу Шустера суперрейтинговое, стало быть ему должно быть все равно. За шоу каналы должны стоять в очереди. Почему же он так нервничает от того что прут с Первого национального".
Вот так вот

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Я абсолютно не нервую. Я не бачу паніки у Савіка. Є нерозуміння абсурдності ситуації. Є нерозуміння того, що самі собі знаходимо спонсорів, випускаємо рейтингову шоу, і раптом нам кажуть, ви не потрібні тому що ви більше шоу ніж ток. По-моєму більш абсурдного звинувачення знайти важко. Ми не виховували цих політиків, які у нас роблять цирк. Ми їх такими не робили.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Сьогодні у вас є можливість з Петром Магою. Телефонуйте нам. Стосовно нового складу уряду. Що бачив ти?

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Ну, бачив. 

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Так.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: По-перше, я дуже радий, я бачу у складі нового уряду Павла Петренка. Це мій товариш, і він дивовижно фаховий юрист. І якщо він залишиться на своїй посаді, я буду тільки тішитися. Я підозрюю, що є можливість залишитись у Євгена Миколайовича Нищука, з яким ми жили в гуртожитку в одній кімнаті, їли з однієї тарілки. Так сталось, ми студенти-однокурсники.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: закон великої політики каже про те, що коли ти стаєш політиком, ти маєш позбутися студентських приятелів, шкільних товаришів, родичів.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Абсолютна правда.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Ти сирота і в тебе немає друзів.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Друзі є. Я за весь цей час нічого не попросив ні у Петренка, ні у Жені... Навіть не позбуватися своїх друзів. Ці друзі мають розуміти, що Женя і Паша закінчилися. Що є панове міністри. Що є Денис Селантьев, якщо він стане міністром спорту, ще один мій друг. Це тільки ідіот сходу починає радіти, що от мій друг став міністром. Зараз я буду йому дзвонити і казати, а дай мені кусок землі в Конча-Заспі. Це примітивно. Я просто радію за них.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Так.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Я радію, що ці люди реалізовуються і бажаю їм успіху.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Чи то через те що ви міністрів називаєте своїми друзями, велика кількість телефонних дзвінків з’явилась. Давайте дамо можливість висловитись.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Хочуть щоб я у когось..

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Попросив..

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Попросив чогось.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Ви в ефірі. Доброго дня.

Слушатель: Алло. Добрый день.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Тише приемник сделайте. Будем слушать вас.

Слушатель: Сейчас лучше?

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Да, как зовут вас?

Слушатель: Меня зовут Александр. Я из Днепропетровска.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Так.

Слушатель: Такой вопрос. По-моему простые вещи, чтобы поднять экономику Украины надо во-первых поднять минимальную пенсию где-то до двух с половиной тысяч, за счет чего? Только не говорите мне что нет денег. За счет пенсий по сто тысяч прокуроров бывших... Вы поняли меня.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: так.

Слушатель: Второе - сделать минимальный заработок где-то две с половиной тысячи. Исчезнут деньги в конвертах. Третье - прекратить финансирование наших банков, которые работают на определенную державу. А нанять менеджеров банков арабских, у которых процентная ставка минимальная. Где-то у них даже где-то ноль.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Хорошо, вы кто по профессии?

Слушатель: Я пенсионер. Но я работаю в садике с людьми. Стараюсь что-то делать..

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Кем в садике работаете?

Слушатель: У меня три специальности: сторож, дворник, рабочий, короче мужчине в детском саду...

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Понятно. 

Слушатель: В женском коллективе.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Дай вам Боже сил и здоров’я....

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Ну, хорошо.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Вижити в жіночому царстві і працювати.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Вот мужчина работающий в женском царстве предложил как сделать жизнь этих женщин лучше.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Працювати, працювати і працювати.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Кажется, чего проще.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Для того щоб відповідсти на ці запитання.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Так.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Сюди треба було посадити весь Кабмін, Міністерство фінансів, НБУ і так далі. Я вже пам’ятаю, обіцяли зробити мінімальну пенсію п’ятсот доларів, а зарплату - тисячу доларів. Тут речі взаємозв’язані. Все це можна піднімати тільки тоді, коли працює економіка, а не навпаки. На рахунок грошей у конвертах, люди беруть гроші так, як їм їх дають.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: І кажуть дякуємо.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: І кажуть, дякуємо що хоч так. А на рахунок арабських банків взагалі коментувати немає чого. Тому що вибачте, наші банки видають кредити з тих грошей, які вони взяли під кредит за кордоном за менші відсотки. Вже економіка в чому? Взяти там з меншим відсотком, дати тут з більшим. Все дуже просто.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Наш продюсер говорит, что нам нужно уйти. А потом мы продолжим. Есть много звонков, и сообщений на сайте. 
Петр Мага сегодня высказывает свою точку зрения. А почему не Шустер-Мага называется шоу? Сколько лет вы вместе работаете?

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Багато.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Ну?

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Багато. Ви знаєте, мене стільки разів провокували наговорити гадостів про Шустера. Починають писати, він тебе затискає. Вас не дивує, що стільки років проходить...

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Пока ты отвечаешь, я смотрю на ленту и вот Олег из Днепропетровска пишет:
"Мага, как квалифицированный журналист, спокойно справится с ведением программы". 
Не я сказала.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Спасибі велике.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: А вот замечание: "Почему в Шустере нет телефонных опросов как на Радио Вести? И почему нет опросов чиновникам от простых людей", - Василий из Киева спрашивает.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Є у Шустера опитування, робляться соціальні виборки, ті самі екзит-поли наші були практично найточнішими в Україні. Справа не в тому. На рахунок кваліфікованості і можливості ведення - да з превеликим задоволенням.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Татьяна спрашивает:
"Петр а вы не задумывались о собственном проекте?"

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Знаєте, можливо, я не потребую цього. В мене немає такої амбіції зараз. Якби була можливість зараз працювати в театрі. Я ж не журналіст, я - актор. Якби була можливість працювати в театрі і тихо жити, щоб вистачало цього всього на життя, я був би щасливий і задоволений. Нажаль наша країна не дає мені поскучати. Тому я маю свою громадську позицію і дуже хочу цій країні допомогти. Я дуже рідко бачив людей, які б так любили цю країну, як любить людина, яка до неї не має відношення, маю на увазі Шустера. Мені розказують: "Иностранец, приходит, забирает деньги". Слухайте, прийдіть, зробіть. Пам’ятаєте історію з Тарасом Бульбою, коли зняв Бортко. Мені не сподобався фільм, оця русская идея, але мені найбільше не сподобався плач, який організувався українськими кінорежисерами. "Я десять років виношував цю ідею", "я двадцять сім років виношував цю ідею". А Бортко пішов, отримав кілька десятків мільйонів доларів, взяв, і зробив фільм. От прийдіть і зробіть краще. 
Будем ми, не будем ми - я до цього ставлюсь риторично. Пам’ятаєте з радянського фільму: "Придут чистолюбивые дублеры, дай Бог им лучше нашего сыграть".

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Сменим тему. Потому что вы то и футбольный комментатор знатный. В связи с чем Павел интересуется:
"Петр, скажите, а изменилось ли ваше мнение от игры сборной Испании "Барселоны"?".

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Чево?

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Испании-Барселоны.... Сборной Испании во всей видимости.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Я не розумію.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: "Помнится вы высказались что футбол это футзал, что меня оскорбило".

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: А..

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Вот что имелось в виду.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: От який злопамятний.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Просто у него хорошая память.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Як доводить досвід, потихеньку, як тільки випадають ті гравці які у Барселоні грали в цей футбол, який нагадував футзал, дуже технічний - Барселона зразу починає втрачати провідні позиції в Іспанії. Так? Зараз там є проблема. Почали носитися із незалежністю Каталонії, якщо це вистрілить - піде Басконія і так далі. Я завжди із симпатією ставився до Барселони. Не придумуйте, просто я казав, що такий вид футбола, отакий шустрий футзал може бути успішним лише до тих пір, поки в них є такий набір гравців, які здатні грати в таку модель футбола. Як тільки такі гравці почали старіти, зразу Барселона втрачає лідируючу позицію в Іспанії. В чому я неправий? Час покаже.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: "Интересно мнение Петра о скандале с углем. Есть ли связь Президента и Ахметова?".

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Люди добрі, ну от я іноді по шапці отримую, ну просто Шустер бурчить, якщо я питання задаю тим до кого це відношення... Ну як я знаю? Я питав у спеціалістів, вони говорять що ціна вісімдесят шість доларів за вугілля, привезене із Південної Африки, при добрій якості, вартості фрахту, перегрузів, що ціна нормальна. Чому вони там зіткнулись на цій темі я не знаю. Давайте дочекаємось закінчення слідства. Ви знаєте, чи спілкується Ахметов з Петром Олексійовичем?

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Ну это наша журналистская недоработочка.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Ага.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Я так думаю себе. 

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: В мене немає прослушки кабінету Президента.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Значить: "Мага, респект, поэт большой, продюссер, журналист, врач, жизни спас", - Юрий из Киева пишет. 
Мы чего-то не знаем? Ну про поета я знала, а что врач я не знала.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Я жизни спас?

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Я не знаю, видите?

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Нє, ну в мене було таке один раз. Переді мною їхав Лексус, який перевернувся до гори колесами. Я виламав на ньому двері, певно в стані шоку. Бо він димів, я боявся що він вибухне, і витягнув звідти старшу жінку з поломаною рукою, потім мені почали дзвонити: "Расскажите о подвиге". А я не міг згадати про що йдеться.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: До слухачів тепер перейдемо.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Так.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Доброго дня. Звідки ви телефонуєте?

Слушатель: Добрий день. Це Михайло, Бровари. Ви таку передачу маєте Шустер Лайф. Це якісь політичні ігри відбуваються із цим Першим Національним каналом. Але я думаю що люди цього не дозволять. Нам треба свобода слова. Тільки хто буде проти України, я буду критикувати. Дякую.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Дякую вам добра людина. В принципі, памя’таєте в цьому своді правил, дабы дурость каждого была видна. Приходять політики до нас, є кілька людей які стали для мене таким великим розчаруванням. Ми ставали свідками того, як людина сама себе хоронить в ефірі. Чому люди не мають мати доступу до правди? 

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Слухач нам пише:
"Великий жаль, що в Україні немає свого Бендукідзе. Шана йому. Питання до пана Маги. А щодо українського вільного телебачення".
Певно мається на увазі громадське

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Я думаю що я не доживу до його створення. З цією ідеєю носяться як із ліками Тамифлю, свого часу. Ще цього грипу ніхто не бачив і не чув, але всі бігали і показували. В результаті не знадобилося. Я не розумію панацеї громадського телебачення, його форму, і не бачу хто б його на даний момент очолив. Я хочу дочекатися того, хто стане для України Шарлем де Голлем. Хто наплює на свої власні інтереси і буде займатись тільки цією державою для того щоб увійти в її історію. Якщо цього не станеться - нічого не буде. Ніхто нам не допоможе. Знову говорять про санкції і все інше. Розкішна була фраза у Піонтковського. Як Путін може поважати європейських лідерів, якщо вийшовши на пенсію, вони працюють на його бензоколонках? Якщо гроші туди вкидаються неймовірні, ми бачимо що по Нью-Йорку їздить автобус із рекламою: "Серія Україна. Хто наступний?". Хто проплачує ці реклами? Якщо там працюють цілі телеканали... Я послухав риторику французьких телеканалів, вони взагалі нас сприймають як виродків, через яких у них падає ВВП. Іспанські телеканали говорять про громадянську війну у нас. Німці постійно нас пощипують, а ми не можемо зробити того що робить Росія в інформаційному просторі проти нас. Ми такі гроші на це тратити не можемо, не будемо. У нас немає такої загальнодержавної ідеї. 

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Є думка слухача, добрий день.

Слушатель: Алло.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Да, слушаем вас. Ребята, мы теряем время, прежде чем звонить нам, сделайте тише приемник. 
Здравствуйте.

Слушатель: Добрый вечер. Дело в том, все проблемы в том, что неолибералы пришли к власти.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Дорогой товарищ пенсионер, вы нам сегодня уже звонили. Давайте дадим справедливости ради высказаться всем слушателям. Добрый день.

Слушатель: Добрый.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Да, говорите, откуда вы? Как зовут вас?

Слушатель: Супер, первый раз дозвонился до вас. Слушаю вас уже полгода. Добрый вечер. Зовут меня Дмитрий, город Киев. Есть ли какие-то жареные факты о футбольном клубе "Металлист" и "Шахтер".

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Жареного, некоторые любят погорячее. 

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Значить, з приводу "Металіста" мені дуже шкода, тому що розпродали команду. І якщо за останніми даними вони навіть не можуть утримувати стадіон, то шкода. Якщо ще продадуть останнього серйозного гравця, Клейтона Шавьера, то що буде далі, мені не відомо. Що стосується "Шахтаря", парадоксальна ситуація. Вони грають у Львові на території якраз цих злобних бандер, якими лякали весь Донбасс. Прекрасно себе почувають, тільки дуже сильно ображаються тому що головному тренеру здається що в матчах Чемпіонату України Львів вболіває проти "Шахтаря", а в міжнародних - за "Шахтар". І коли проходять матчі Чемпіонату, він каже що хоче грати за кордоном, бо нас тут не люблять. Слухайте, люди добрі, ви приїхали в розкішне місце, вас там нормально зустріли, на хорошому стадіоні. Не треба придумувати нічого. В мене єдина мрія - почути одного разу, коли "Шахтар" програє, щоб тренер сказав: "Я сьогодні помилився, я сьогодні не вгадав зі складом, або мої хлопці сьогодні недограли". Щоб не придумував, що суддя винен, що знову не поставили два-три пенальті, і тому подібне. Нарешті у нас з’явилась якась інтрига, у Чемпіонаті перестали підігравати тому чи іншому клубу. Східноукраїнські клуби рубаються з "Шахтарем" так як не рубались ніколи. Цікавий чемпіонат і слава Богу. Я хто з футболістів у кого відбив дружину я розказувати не буду, тому що це не є порядно.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: А мы именно тебя за этим позвали сегодня.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Ні, ні.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Меня тут из РФ предупреждает и просит, что вот хочет нам дозвониться и даже сообщает свой номер. Я не вижу пока российских номеров в этой веренице желающих высказаться. Здрасьте. 

Слушатель: Здравствуйте. Звоню из Киева. Такой вопрос. Муж неделю назад был назад был на выставке в Киеве, встретил там предпринимателя из Харькова, который сказал, что по Харькову разошлась такая просьба, чтобы оборудование и имущество перевозили западнее Харькова. Что якобы будет сдаваться Харьков. Спасибо.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Я чесно про таке не знаю. Мені регулярно дзвонять друзі із Запоріжжя, і розказують що точно знають що цієї ночі їх захоплять. Настільки непрогнозовані і неадекватні дії ми бачимо з того боку, що дідько його знає. Хто знає, що там у них відбувається. То перехоплюють якісь перемовини. Весь інтернет-простір обговорив те що бойовики ніби планують нападати на вихідних. На вихідних коли? В суботу? В неділю? Петро Олексійович каже що немає підстав для паніки. Чому я маю йому не вірити. За законами військової техніки, ті хто мають нападати, мають бути в чотири-п’ять разів бути сильнішими. Такого там немає. Я можу розказати те, що буде зі мною найближчі три хвилини. Я ще їх проведу разом із чарівною Юлією Литвиненко. А от що буде далі, я не знаю. Я вийду звідси і Бог його знає.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Так у вас яркие перспективы.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Шість балів по десятибальній системі пробки, я ще можу на ефір запізнитись.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Значит у нас сообщение: "Петр уважаемый, в Донецке, как впрочем и везде люди разные. Людей любящих Украину поменьше, и тем сложнее сейчас тем кто ее любит. Остальные ее не слышат и не видят".

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Це правда. Але коли мені розказують що українські канали ми там не транслюємо, зате російських там достатньо. Я влітку в такому місті як Шарм-ель-Шейх, зустрів людей із Ставропольського краю. У нас кожен день були от такі політінформації, стички, тому що слухають вони свої новини. От підходить до мене дядько і каже: "Ты меня во многом убедил, но я бы поехал в Новороссию для того, чтобы убить одного упыря". Кажу, кого? "А ты не знаешь?", - "Не не знаю", - "Бандеру, конечно". Я стою і думаю що в нього добре з гумором. Але я бачу що в нього в очах така серйозність. І питаю, а що тобі заважає?, - "Ну, його ж там охраняют наверное", - "Взагалі ніхто не охороняє", - "Так я йому все поотрываю, где его найти? ", - "Мюнхен, муніципальне кладовище, центральна алея, лежить собі тихенько". З п’ятдесять дев’ятого року нікого не чіпає. Юлія, у нього в очах стояли сльози. Я убил мечту его детства, розумієте.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Сеять разумное доброе вечное - ваша актерская профессия, делать людей лучше призваны артисты и искусство. "Петр, спасибо вам за комментарий о футболе", - говорит вам Дмитрий, - "Но за жареные факты ставим незачет". В связи с чем я говорю вам Петр, приходите еще.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Прийду.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Да?

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Прийду.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Очень надеюсь что это наша не последняя встреча. Сегодня вечером увидимся в телеэфире. Приглашайте слушателей. 

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: А можна...

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Привет передать Савику Шустеру?

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Так. Я хочу предати привет нашим всім нафтовикам і бензиновикам. Шановні наші володарі бензозаправок, коли ціна на нафту починає зростати, в ваших вустах як музика звучить: "Это естественное подорожание бензина в связи с подорожанием...

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: А вот вы невнимательно Петр слушаете, потому что мы вчера ответили на вопрос, почему растет цена на бензин в то время, когда цена на нефть падает. Прослушайте вчерашний эфир Радио Вести.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Я знаю.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Так.

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Мені дуже хочеться почути "естественное удешевление". От коли я від них це почую, я буду щасливий до неймовірності.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: как мало для счастья нужно вам. Спасибо

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Але треба.

Юлия ЛИТВИНЕНКО, ведущая: Спасибо что пришли

Петр МАГА, телеведущий, сценарист, режиссер: Дякую.

Читать все
Читать все