"Починаючи з 2016 року жодної копійки не було передано місцевим бюджетам в рахунок компенсації за пільгові перевезення. Тому "Укрзалізниця" позивається: вона скасовує свої зупинки на окремих станціях", — цитує агенція АСН фахівця з Асоціації міст України Ігоря Оніщука. За його словами, подібні проблеми через недофінансування центральним бюджетам доводиться вирішувати на місцевому рівні, оскільки для ряду населених пунктів країни такі заходи, як скасування потягів, дуже болючі.

Нагадаємо, що українці скаржаться, що квитки на потяги перед новорічними святами пропали, не встигнувши з'явитися. І скільки не чергують під касами або на сайті покупки проїзних на сторінці "Укрзалізниці", заповітні місця не з'являються. Видання "Вєсті" провело своє розслідування і з'ясувало, куди пропадають квитки.

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян пообіцяв, що з Києва до Одеси можна буде дістатися потягом за дві години. Це станеться по завершенню облаштування швидкісного залізничного сполучення.