Про це повідомляє Управління ДСНС у Закарпатській області в Facebook станом на 12 годину 17 грудня. На більшості річок спостерігається зниження рівнів води. Жертв та постраждалих немає.

У с. Вільхівка Іршавського району підтоплення житлових будинків немає, спостерігається подальше зниження рівня води. Населення повертається до місць проживання.

Залишаються підтопленими 1762 га сільгоспугідь, 531 дворогосподарство, 105 підвальних приміщень.

Окрім цього внаслідок негоди спостерігається:

- перелив через автодорожнє полотно 1 ділянок протяжністю 150 м;

- зруйновано 2 автомобільні та 1 пішохідний мости місцевого значення;

- обмежено рух на 1 ділянці автомобільної дороги (загальна протяжність 150 м) в зв’язку з підтопленням;

- відключення населених пунктів від електропостачання 9 повністю та 5 частково (Мукачівський, Воловецький, Тячівський та Міжгірський райони).

Силами ДСНС у взаємодії зі службами цивільного захисту області організовано тимчасове відселення 170 мешканців у с. Вільхівка Іршавського району із 40 житлових будинків (розселені по родичах).

Рятувальники укріпили дамбу у с. Вільхівка Іршавського району та у с. Великі Ком’яти Виноградівського району загальною довжиною понад 600 м і організували відкачку води з домогосподарств — близько 26 тис. кубометрів води.

Для проведення аварійно-рятувальних та протипаводкових робіт залучено 540 осіб та 73 одиниці техніки.

Нагадаємо, що напередодні внаслідок паводку на Закарпатті перекрито рух трасою Н-09 Мукачево – Хуст – Тячів – Рахів – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів на ділянці Сільце – Вільхівка, а також прорвало дамбу на початку села Вонігово.