Згідно з документом, усні слухання у арбітражі призначені на 19 лютого — 2 березня 2018 року.

В цілому претензії міноритарних акціонерів ПАТ "Укрнафта" до України збільшилися до 5,439 мільярда доларів. У вересні 2017 року у проспекті євробондів України зазначалося, що претензії міноритаріїв згідно з поданим до Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма позовом до України становлять 4,7 млрд доларів.

Нагадаємо, що міноритарні акціонери ПАТ "Укрнафта" (кіпрські Littop Enterprises, Bridgemont Ventures, Bordo Management, які належать групі Приват Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова) у червні 2015 року подали позов до Стокгольмського арбітражу проти держави Україна. Основні причини для позову до України: експропріація газу, видобутого "Укрнафтою", або покупка такого газу за заниженими цінами з боку НАК "Нафтогаз України" протягом декількох років; зміна корпоративної структури ПАТ "Укрнафта", в результаті зміни кворуму для проведення загальних зборів акціонерів з 60% до 50%; відсторонення осіб, призначених інвесторами, від управління "Укрнафтою"; збільшення рентної плати за використання надр.

Мін'юст України у справі проти міноритаріїв "Укрнафти" залучив для захисту власних інтересів юридичну фірму Latham&Watkins (Велика Британія).