Внаслідок силової операції проти холдингу, яка розпочалася 8 лютого о 6 годині ранку, допуск до робочих місць для журналістів Радіо Вести, газети "Вести" і online-видань vesti-ukr.com і ubr.ua заблокували.

Ньюсрум редакцій і ефірні студії радіокомплексу окупували представники Головної військової прокуратури, служби охорони правопорядку, співробітники АРМА, компанії "Бізнес-центр Навігатор", а також невстановлені особи в цивільному одязі і масках — всього не менше 50 осіб.

Особи, які захопили офіс, відмовилися надати правові підстави своїх дій, в той час як право холдингу на користування орендованими приміщеннями підтверджено рішенням суду.

"Силове вторгнення і подальший погром приміщень, які знаходяться в користуванні засобів масової інформації, розцінюється нами як пряме перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Колектив Медіа Холдингу Вести Україна має намір принципово відстоювати свої права, дотримуючись законодавства України та професійних обов'язків", — зазначено в заяві.