Міжнародний комітет із захисту журналістів рішуче засудив дії "правоохоронців", які влаштували захоплення офісу медіахолдингу "Вєсті", до складу якого входять газета, Радіо Вести і інтернет-портал.

"Немає виправдання для ворожого рейду українських правоохоронних органів проти медіахолдингу «Вєсті», який, як видається, є частиною кампанії переслідування видань, що публікують критичні матеріали. Ми закликаємо владу України пояснити їх дії, повернути майно і припинити переслідування медіахолдингу «Вєсті», щоб його журналісти могли відновити свою роботу", — заявила координатор програм CPJ Europe і Central Asia Ніна Огнянова в Нью-Йорку.

Як відомо, внаслідок силової операції проти Холдингу, яка розпочалася 8 лютого о 6 годині ранку, вхід в бізнес-центр "Гулівер" був оточений, а допуск до робочих місць для журналістів Радіо Вести, газети "Вести" і online-видань vesti-ukr.com і ubr.ua був заблокований.

Радіостанція відновила мовлення з резервної студії 8 лютого о 18.30 за київським часом. Наразі редакція забезпечує лише декілька годин прямого мовлення на добу. Решту ефірів можна почути в записі.