Про це голова уряду заявив під час брифінгу за участі Верховного представника Євросоюзу з питань закордонних справ Федеріки Могеріні.

"Хочу ще раз наголосити, що для нас дуже важливо: уряд країни повністю підтримує необхідність створення Антикорупційного суду. Ми розраховуємо, що у найближчі декілька місяців цей суд буде створено Верховною Радою України. Ми, як уряд, зробимо все належне, щоб організаційно забезпечити утворення і становлення такого суду", - сказав Гройсман.

Своєю чергою Могеріні зазначила, що під час спілкування з українським прем'єром було погоджено створювати Антикорупційний суд відповідно до рекомендацій Венеційської комісії.

Нагадаємо, 1 березня Верховна Рада ухвалила у першому читанні президентський законопроект про Вищий антикорупційний суд.

Раніше МВФ розкритикували законопроект президента Петра Порошенка про Антикорупційний суд.

Ми також повідомляли, що у лютому Президент Петро Порошенко попросив Верховну Раду негайно розпочати розгляд законопроекту про Антикорупційний суд.

Нагадаємо, що одним з основних зобов'язань, взятих на себе Україною в рамках розширеного макроекономічного фінансування, є прийняття Верховною Радою закону про антикорупційний суд. Не менш важливою умовою є також призначення нового голови Національного банку України.