Когда у украинцев будут достойные пенсии 19/03/2017, 19:00-20:00

Ведущий:
Андрей Блинов
Время выхода в эфир:
Пн-Сб c 19:00 до 20:00
Поделиться:

Що приховано за обов'язаннями перед МВФ по коригуванню параметрів системи соціального забезпечення? Що саме це означає для пенсійного віку, монетизації пільг, розміру субсидій та ставки соціальних внесків? 

Павло Розенко:

"Рішення РНБО було якраз відповіддю на питання в тому числі і захоплення українських підприємств на окупованій території. Це жорстка реакція України на те, що відбувається, відбулося протягом останніх тижнів. Я вважаю, що абсолютно не виважена політична позиція окремих політичних сил, в тому числі які почали на третьому році зовнішньої агресії розкручувати питання про начебто торгівлю з окупованими територіями або з терористичними угрупованнями. Хоча абсолютно чітко була позиція уряду - ми не торгуємо з агресором. Тому, нажаль, вся ця історія з блокадою - це не українська розробка, хвилею патріотичного в тому числі таких гасел дуже добре зіграла Росія, це дуже серйозний удар і в тому числі по економічному розвитку України".

"Я вважаю, що скорочувати пенсійні програми в принципі уже в Україні нереально. Ідею про підвищення пенсійного віку і збільшення страхового стажу на сьогоднішній день в діалозі з МВФ поки що знято з порядку денного, да і не дадуть ці заходи дуже серйозного ефекту. Власне, ми це побачили коли проводилася так звана пенсійна реформа Азаровим і Януковичем у 2012. Вона не успішна і якраз наявність шаленого дефіциту бюджету пенсіонного фонду доводить те, що нажаль пенсійна реформа, яка зводиться до лише корегування параметрів солідарної пенсійної системи - ні до чого доброго в принципі не може призвести. Один із шляхів зменшення дефіцитів бюджету пенсійного фонду - позбавлення пенсійного фонду України не страхових виплат, а переведення цих виплат в соціальну частину".

юди, які офіційно сплачують внески, які мають легальні заробітні плати, будуть отримувати нормальні страхові пенсії. А сьогодні середній розмір пенсії, яка призначається при виході на пенсію, на рівні 2000 грн при мінімальному розмірі 1300. Для тих людей, які працюють в тіньовому секторі економіки, безумовно у низ пенсія буде мізерна і може навіть не досягати прожиткового мінімуму. Я звертаюсь до людей - ви самі формуєте своє пенсійне майбутнє".

ПОЛНОЕ ИНТЕРВЬЮ  Павло Розенко: "Люди не відчувають пов’язання своїх внесків з майбутньою пенсійною системою"

ХОЧУ В ЭФИР!

Добавить
Фото (jpg,png,gif) или документы (doc,docx,pdf,rtf,txt)